O mně

Kdo jsem ?

Především jsem pozitivní člověk, ráda komunikuji s lidmi a ráda vše řeším v klidu a s úsměvem …

Můj zájem o domy a domovy začal již někdy v dětství, tam bylo zaseto semínko zájmu o bydlení. Ráda jsem nakukovala z ulice lidem do rozsvícených oken domů a představovala si, jak tam lidé asi bydlí. Fantazie pracovala naplno.

Život měl se mnou ale zpočátku jiné plány a náplní mého života se na dlouhá léta stala zvířata a budování domova mé rodině.
Mnou odchovaná psí mláďata naplnila životy mnoha rodin láskou a oddaností.
Přes 20 let jsem se věnovala chovu a výcviku psů, zároveň s námi žili i naši koníci.

Dlouhé roky jsme žili s rodinou v lese ve starém domě plném nevyčištěných energií a studených koutů. Pro někoho možná bydlení snů, na mě však toto místo mělo převážně negativní vliv. Nedokázala jsem tento dům přijmout jako můj skutečný domov. To se samozřejmě projevovalo na mojí náladě a brzy i na zdraví. Ať jsem se pustila do jakékoliv činnosti, nic se mi pořádně nedařilo. Tehdy jsem si však souvislosti plně neuvědomovala, jen jsem cítila nekomfort a neustálou nervozitu. O vlivu prostoru na člověka jsem věděla pramálo.

Jsem velmi sluníčkový a na energie citlivý člověk, a když jsem změnila bydlení, změnily se i moje emoce, zdraví a životní energie.

Pokud se říká, že nejlepší škola je škola života, tak toto byla pro mě opravdu škola vysoká. Ale také se říká, že vše zlé je k něčemu dobré…

Několik let jsem působila v obchodním oddělení radia a poté v tisku a tato životní etapa dala základ mým obchodním znalostem.
Spolupráce s realitní a developerskou společností mi umožnila načerpat zkušenosti z oboru realit, stavebnictví, interiérového designu i práva a o tyto zkušenosti se mohu i nadále opřít.

Ze spousty klientů se postupem času stali přátelé a já mám dojem, že tuto práci dělám odjakživa.
Spojením mých snů a mého poslání je pomoc lidem, aby našli a vytvořili svůj vysněný domov, ve kterém budou žít své naplněné sny a šťastné životy.

Protože jsem si v minulosti z různých důvodů sáhla na dno svých psychických sil, vím, jak je potřebné si udržovat pozitivní přístup k životu a také, jak si v nesnázích pomoci.

Vše je v těle provázáno a jedno ovlivňuje druhé. Moc mě baví hledat tyto souvislosti a pečovat o vlastní zdraví prostřednictvím zdravého životního stylu, přírodních produktů a výrobků, které ovlivňují zdraví, krásu a v neposlední řadě i naši mysl.

A co například život naučil mě?

  • dívat se na zklamání a pády jako na zkušenosti a výzvy.
  • přemýšlet, jak žijeme, pracujeme, čím se bavíme, co jíme a jakými lidmi se obklopujeme.

Tato vědomá rozhodnutí ovlivňují kvalitu našeho života každý den a jak se rozhodneme dnes, ovlivňuje naše zítra.

Jsem vyznavačem holistického přístupu k životu – nic není oddělené a vše spolu souvisí. Tímto se řídím v přístupu k životu i v makléřské práci.

Chcete se mnou zůstat v dalším kontaktu? Pak se propojme přes sociální sítě nebo přejděte sem.