Článek

Přírodní doplňky stravy

Nevyvážená strava, snižující se množství živin v půdě a potravinách, zvýšené nároky na regeneraci – to všechno jsou důvody, proč se zaměřit na kvalitní suplementaci a ty nejlepší doplňky stravy.

V článku si odpovíme na otázku, proč jsou přírodní doplňky stravy přijatelnější alternativou. Přiznejme si, kdo z nás si dokáže jídelníček sestavit tak, aby pokryl všechny naše potřeby?

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ DOPLNĚK STRAVY?

Dnešní trh s doplňky stravy nabízí nepřeberné množství přípravku na různých bázích a v různých formách. Z pohledu přirozenosti a využitelnosti obsažených látek jsou však doplňky stravy na přírodní bázi perfektní volbou.

Jejich složení totiž přirozeně tvoří organické látky, které podporují vstřebatelnost a využitelnost obsažených vitamínů a minerálů. Zároveň jsou pro naše tělo přirozené, nezatíží trávicí systém a je u nich mnohem nižší riziko předávkování. Takové malé kouzlo z čisté přírody.

BYLINNÉ DOPLŇKY STRAVY

Síla přírody je obrovská. Vhodně zvolené byliny dokáží působit i na konkrétní potíže, které právě řešíme. Jejich synergickou kombinací zároveň umocníme celkový účinek doplňků stravy.

PROČ JSOU VITAMÍNY A MINERÁLY PRO TĚLO TAK DŮLEŽITÉ?

Z pohledu biochemie jsou vitamíny a minerály velmi důležité biokatalyzátory účastnící se mnoha klíčových a v těle neustále probíhajících reakcí. Mnohé by bez jejich přítomnosti ani proběhnout nemohly.

Třeba takový hořčík se zúčastní až 300 biochemických reakcí, z nichž mnohé přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavu a k mnoha dalším procesům.

A právě jedním z nejlepších zdrojů přírodního biologicky dostupného hořčíku jsou organické kakaové boby v RAW kvalitě, které představují nenahraditelný základ našich jedinečných doplňků stravy, PRAWTEINŮ.

CO JE TO PRAWTEIN?

PRAWTEIN je unikátní doplněk stravy podobající se čokoládě, který je vyráběn tím nejšetrnějším možným způsobem. Jeho nenahraditelným základem jsou RAW BIO kakaové boby, které jsou doplněny o další blahodárné bylinky, superpotraviny, výtažky z pupenů a mořských řas. 

JAK SI VYBRAT VHODNÝ PRAWTEIN?

Účinky se odvíjejí od složení. Na výběr je přes 60 druhů. 

Pro doplnění energie sáhneme po PRAWTEINECH, které obsahují posilující složky – např. BEWIT PRAWTEIN Po-W-Er nebo BEWIT PRAWTEIN Cordyceps Plus.

Pokud chceme podpořit odolnost, zvolíme BEWIT PRAWTEIN Protect nebo třeba BEWIT PRAWTEIN Bodyguard.

Přirozené čistící procesy v těle nastartuje BEWIT PRAWTEIN DxBEWIT PRAWTEIN Detol, nebo BEWIT PRAWTEIN Coldet.

Také při užívání více PRAWTEINŮ dodržujeme doporučené dávkování 3 krát denně 1-2 espresso lžičky všech PRAWTEINŮ dohromady.

 

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
LinkedIn

Sdílejte článek:

Kategorie blogu

Nejčtenější články

Bewit a já

Proč jsem se rozhodla spojit svůj život s výrobky od firmy Bewit?

Blog

Další články

Kategorie blogu

Nejčtenější články

Bewit a já

Proč jsem se rozhodla spojit svůj život s výrobky od firmy Bewit?