Článek

5 rad pro interiér domu/bytu

  1. Nejprve zjistěte, jaké jsou možnosti a co se vám líbí. Důkladně prohledejte internet nebo i různé časopisy, seznamte se s různými styly a najděte takový, který vás nejvíce osloví. Mějte na paměti, že ne každý styl se hodí do každého interiéru.
  2. Pro každý pokoj zvolte jeden ústřední kus nábytku nebo umělecké dílo, které bude hlavním a výchozím bodem. V obývacím pokoji to může být typem nebo barvou zajímavá sedačka, obraz nebo výrazný koberec.
  3. Až budete mít vybrány větší kusy nábytku, doplňte interiér neopomenutelnými drobnostmi jako jsou misky, vázy, fotografie či jiné dekorace, které vám pomohou k osobitosti. Pozor na to, abyste se drželi v jednom stylu a jedné vybrané paletě barev (nejlépe 3 barvy ).
  4. Ze začátku postupujte obezřetně a utrácejte opatrně. Větší investici si zaslouží postel, sedačka nebo kuchyňský stůl, které se právě mohou stát zmíněným ústředním bodem daného pokoje a zároveň u nich záleží na funkčnosti a pohodlí.
  5. Celkový dojem z prostoru také záleží na dobrém osvětlení. Pokud nemáte dostatek přirozeného světla, vybírejte pro stěny světlé barvy a pomoci vám může i umístění velkého zrcadla. Kromě lustrů potom rozmístěte i lampy.

Určitě nevadí, pokud výsledek hned nebude vypadat jako z katalogu, domov je místo, kde se žije, kde běhají děti a domácí mazlíčci. Místo, kde se cítíme dobře a rádi se tam vždy vracíme.

 

Sdílejte článek:

Facebook
LinkedIn

Sdílejte článek:

Kategorie blogu

Nejčtenější články

Bewit a já

Proč jsem se rozhodla spojit svůj život s výrobky od firmy Bewit?

Blog

Další články

Kategorie blogu

Nejčtenější články

Bewit a já

Proč jsem se rozhodla spojit svůj život s výrobky od firmy Bewit?